Hoşgeldiniz  

GÜR, MAHALLE BULUŞMALARINA DEVAM EDİYOR

admin | 13 Eylül 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

AK Parti Batman İl Başkanı A. Akif Gür, Seyitler, Aydınlıkevler ve Çamlıtepe mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Vatandaşların sorunlarını yerinde dinlemek ve çözüm için fikirlerine başvurmak amacıyla belirli bir program çerçevesinde mahalleleri ziyaret eden AK Parti Batman İl Başkanı A. Akif Gür, Seyitler, Aydınlık Evler ve Çamlıtepe Mahallesinde vatandaşlarla buluştu.

Vatandaşların sorun ve sıkıntıları yerinde dinleyen Gür, mahalle sakinlerinin sorun ve taleplerini tek tek not aldı. Sorunların çözümü noktasında ilgili birim müdürlere iletişime geçti.

VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Mahalle sakinlerinin ilgi gösterdiği buluşmaya İl Koordinatörü Esat Nuhoğlu ve çok sayıda vatandaş katıldı. Çamlıtepe mahalle sakinlerinden Ramazan Çelik yaptığı açıklamada “Mahallemizin sıkıntıları bizzat yerinde görmesi ve vatandaşlarımızın sorunlarını birinci ağızdan dinlemesi bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Aydınlıkevler mahallesi sakini Eşref Kaya ise “Sağ olsun her zaman yanımıza gelerek bir ihtiyacımızın olup olmadığını sordu. Mahallemizin sorunlarını dile getirdik. Taleplerimiz anında dikkate alınarak ilgili birimlerle iletişime geçildi. Bizleri dinleyen yetkililere teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

51 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.