Hoşgeldiniz  

GÜVENLİK PERSONELİNE, İŞ GÜVENLİĞİ SEMİNERİ

admin | 05 Mayıs 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel Haberler A- A+

Batman Belediyesi tarafından, bünyesinde çalışan özel güvenlik personeline, ‘İş Güvenliği’ semineri verildi. Seminerin ardından belediye eş başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz ile tanışma toplantısı gerçekleştirildi.
Batman Belediye Konferans Salonu’nda düzenlenen ‘İş Güvenliği’ konulu eğitim semineri, İş Güvenliği Uzmanı İrfan Balbay ve İş yeri Hekimi Lokman Tacar tarafından verildi.
Eğitimde; çalışanın yaptığı işe özgü eğitimler, teknik konular, çalışma mevzuatı ile ilgili bilgiler, çalışanların yasal hak ve sorumlulukları, iş yeri temizliği ve düzeni, iş kazası ve meslek hastalığından doğan hukuki sonuçlar ve sağlık konuları ile ilgili bilgiler verildi. Eğitimin ardından güvenlik görevlilerinin soruları yanıtlanarak fikir alışverişinde bulunuldu. Eğitimin hemen ardından eş başkanlar güvenlik görevlileri ile bir araya gelerek tanışma toplantısı gerçekleşti. Toplantıya Batman Belediyesi Eş başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, Güvenlik Koruma Amiri Nazmi Kaya, Meclis üyeleri ve Belediye Güvenlik Personeli katıldı. Belediye Eş Başkanları Demir ve Korkmaz daha sonra Belediye Özel Güvenlik Personelinin talep ve sıkıntılarını dinleyerek bilgi aldı.

232 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.