Hoşgeldiniz  

GÜVENLİKÇİLERDEN GÖNÜLLÜ DESTEK

admin | 22 Mart 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman Belediyesi’nin korona virüsle mücadele çalışmaları kapsamında duyduğu personel ihtiyacının İş Kur tarafından sağlanmaması üzerine Belediye güvenlik personelleri gönüllü katkı vermeye başladı.

Korona virüsüne karşı yürütülen çalışmalarda personel yetersizliği bulunan bu eksiği gidermek için İş Kur İl Müdürlüğünden 500 temizlik personeli talebinde bulunan Batman Belediyesi’nin bu talebi karşılanmayınca destek belediye güvenlik personelinden geldi.

Belediye birimlerinde görev yapan belediye güvenlik personeli, mesai saatleri dışında kalan istirahat zamanlarında belediye toplu taşıma araçlarının dezenfekte çalışmalarında görev almak için gönüllü oldu. Özel kıyafetleri giyip maske ve eldivenlerini takan belediye özel güvenlik personeli, vatandaşların sıklıkla kullandığı belediye toplu taşıma araçlarını dezenfekte ederek belediyenin iş yükünü hafifletmek için fedakarlıkta bulundu.

Bütün birimleriyle Batman’ın yüzlerce noktasında temizlik ve dezenfeksiyon çalışması gerçekleştiren Batman Belediyesi’nin iş yükünü hafifletmek ve bu zor süreci birlikte atlatmak için çalışmalara gönüllü olarak katıldıklarını belirten Belediye Güvenlik Personel Amiri Nazmi Kaya “İnsan sağlığını her şeyin üstünde tutuyoruz. Belediyemizin ihtiyaç duyduğu alanlarda her zaman katkı vermeye hazırız” dedi.

197 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.