Hoşgeldiniz  

‘HAFIZLIK BELİRLEME SINAVI’ YAPILDI

admin | 23 Haziran 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Batman İl Müftülüğü arasında yapılan protokol kapsamında örgün eğitim ile beraber hafızlık sınıflarında hafızlık eğitimi alacak öğrencileri belirleyecek ‘Hafızlık Seviye Belirleme Sınavı’ yapıldı.

‘Hafızlık Seviye Belirleme Sınavı’nın yapıldığı 15 Temmuz Şehitleri İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, Okul Müdürü Hasan Keskin’den sınav ile ilgili bilgi aldı. Sınavın yapıldığı sınıfları ziyaret eden Müdür Kurtaran, öğrencilerle sohbet edip kendilerine başarılar diledi. Müdür Kurtaran’a ziyaretinde Şube Müdürü Abdulvahap Hınç eşlik etti

15 Temmuz Şehitleri İmam Hatip Ortaokulunda yapılan ‘Hafızlık Seviye Belirleme Sınavı’ sonucunda başarıları olan öğrenciler hafızlık sınıflarında ders almaya hak kazanacaklar.

Yapılan hafızlık sınavı ile ilgili açıklamada bulunan Kurtaran “Bugün Erkek Hafızlık programına alınacak öğrencilerin belirleneceği hafızlık sınavı yapıldı. Bu sınavla belirlenecek öğrencilerimiz 15 Temmuz Şehitleri İmam Hatip Ortaokulumuzda örgün eğitimlerini aksatmadan hafızlık eğitimi alacaklar. Öğrencilerimizin Kur’an-ı Kerim öğrenme sevdalarında onlara destek olan velilerimize ve bu çalışmada destekleri ile yanımızda olan İl Müftülüğümüze teşekkür ediyorum. Öğrencilerimize Hafızlık yolunda başarılar diliyorum” dedi.

147 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.