Hoşgeldiniz  

HALK EĞİTİM HER YERDE 

admin | 24 Mart 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman Halk Eğitim Merkezi, sportif, kültürel, sanatsal, sosyal ve mesleki alanlarda verdiği eğitimlerle adından söz ettiriyor.

Son olarak Batman Organize sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Trikotek firmasında çalışanlara yönelik, ‘Yoğunlaştırılmış Temel Düzey Okuma Yazma Eğitim’ kursu açan Halk eğitim Merkezi, her kesimin aranan kamu kurumu olmaya başladı.

BELGELERİ VALİ ŞAHİN VERDİ

Halk Eğitim merkezi tarafından verilen, Yoğunlaştırılmış Temel Düzey Okuma Yazma Eğitim kursunu başarıyla bitiren kursiyerlere Batman Valisi Hulusi Şahin’in katılım sağladığı bir belge töreni düzenlendi. Kursiyerlere belgelerini veren Vali Şahin, katılım sağlayanları ve emek verenleri kutlayarak bunun devamının gelmesini istedi. Törene Vali Hulusi Şahin’in yanı sıra Beşiri Kaymakamı Mahmut Şener, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdülkadir Özer, Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Zeynep Akbel, İş-Kur İl Müdürü Besim Eviz, SGK İl Müdürü Alaattin Ökten, Halk Eğitim Müdürü Bilal Serik, kamu kurum ve kuruluş Müdürleri ile çok sayıda davetli katılım sağladı.

“KURSLARI ÖNEMSİYORUZ”

Bu tür kursları önemsediklerini belirten Halk Eğitim Müdürü Bilal Serik “Tekstil firmalarımızdan gelen bu tarz tüm istekleri ivedilikle yerine getiriyoruz. Kapımız herkese açıktır. Bu konuda Sayın Valimiz Hulusi Şahin ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut Kurtaran’ın büyük destekleri söz konusudur” diye konuştu.

84 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.