Hoşgeldiniz  

HALK EĞİTİM’DE MÜDÜR DEĞİŞİKLİĞİ

admin | 02 Temmuz 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel Haberler A- A+

Milli Eğitim Müdürlüğünün yeni atamaları belli oldu. Batman’ın tanınan ve uzman idareci olarak bilinen Bilal Serik, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne asaleten atandı.
Uzun yıllar Batman Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünü büyük bir başarıyla sürdüren Osman Atmalar ise, Malabadi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine atandı. Halk Eğitim Merkezinin güvenli ellerde olacağını belirten eğitim Camiası, Bilal Serik’in farklı ve başarılı projeleri hayata geçireceğini ifade ettiler. Serik’ten övgüyle bahseden Batman eğitim camiası; “Batman Halk Eğitim Merkezi kentin gelişimi için büyük önem arz ediyor. Özellikle mesleki, sportif, kültürel, sanatsal, okuma yazma, eğitim ve farklı alanlarda ciddi adımlar atabilir. HEM Müdürü Bilal Serik ve yeni ekibinin büyük bir heyecanla başarılı olacaklarına inanıyoruz. Kendilerine yeni görevlerinde başarılar diliyoruz.” diye konuştular.
Atmalar’dan Teşekkür
Uzun yıllar Halk Eğitim Merkezi Müdürlük görevini başarıyla sürdüren Osman Atmalar, birlikte çalıştığı herkese teşekkür etti. Malabadi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğüne atanan Osman Atmalar yaptığı açıklamada “5 yıldır yürütmekte olduğum Halk Eğitimi Merkezi müdürlüğünden ayrılmış bulunmaktayım. Görev sürem boyunca faaliyetlerimizin halkımıza tanıtılmasında katkı sunan değerli basınımızın güzide temsilcilerine ve çalışanlarına, birlikte çalıştığımız ve yardımlarını esirgemeyen Sayın Valilerimize, değerli eşleri hanımefendilere, İl Milli Eğitim Müdürlerimize, Diğer kamu kurum ve kuruluşları müdürleri ve çalışanlarına, STK temsilcilerine, müdür yardımcılarıma, öğretmen arkadaşlarıma, Halk Eğitimi Merkezinin fedakâr çalışanlarına ve usta öğreticilere şükranlarımı sunarım. “dedi.

203 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.