Hoşgeldiniz  

“HALKI KORKUTANLARA İZİN VERMEYECEĞİZ”

admin | 27 Ekim 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

DEVA Partisi Batman İl Başkanı Melik Müjdeci, iktidarın partisinden üyeliğini silenlerin baskı altına alındığını belirtti.

İktidar partisinden üyeliğini silenlerin baskı altına alındığını belirten DEVA Partisi Batman İl Başkanı Melik Müjdeci, “Vatandaşlarımız iktidar partisinden üyeliğini sildikten sonra partililer tarafından aranıp baskı altına alınıyor. Üyelikten ayrılanları teker teker arıyorlar ve bunun “kendileri için hayırlı olmayacağını” belirterek aba altından sopa gösteriyorlar. İktidar partisi yola çıkarken mafyalara, çetelere karşı mücadele sözü verirken, bugün mafyavari bir tavır ile vatandaşı baskı altına alıyor. Özellikle kamu kurumlarında çalışan yakınları olanlar bu durum nedeniyle istemeden de olsa parti üyeliğini devam ettirmek zorunda kalıyor.

Kaybedeceğini anlayanlar, oluşturdukları korku iklimini; baskılar ile pekiştirmeye çalışıyor. Günü kurtarmak için çetelerden ilham alarak hareket edenler, sandıkta büyük bir hayal kırıklığı yaşayacaklar. Vatandaşımızın demokratik hakkını bile elinden almayı kendine hak görenlere müsaade etmeyecek, demokratik kazanımların eski günlere dönmesine izin vermeyeceğiz. Yalan, talan, rüşvet ve yolsuzluk iddiaları ile karşı karşıya kalan bu iktidardan kurtulduktan sonra demokratikleşme hikayesine daha da güçlü şekilde devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

38 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.