Hoşgeldiniz  

HAMİTOĞLU BAKAN SOYLU İLE BİRLİKTE SEL BÖLGESİNDE

admin | 06 Eylül 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

“GİRESUN HALKININ ACILARINI PAYLAŞIYORUZ”

İş insanı Ziver Hamitoğlu önceki gün Giresun’a giderek burada İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’lunun yürüttüğü kurtarma ve ıslah çalışmalarına katıldı.

22 Ağustosta yaşanan ve 5’i Jandarma Personeli olmak üzere 11 vatandaşımızın hayatını kaybettiği sel felaketinin yaşandığı Giresun’a giderek burada 17 gündür kurtarma ve ıslah çalışmalarına katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu önceki gün de Giresun Dereli ilçesine giderek burada sele maruz kalan esnaf ve vatandaşlarla görüştü ve dertlerini dinledi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’lunun Giresun’daki çalışmalarına katılan Batmanlı İş insanı Ziver Hamitoğlu “Giresun halkının acısı bizim acımızdır” diyerek şu bilgilere yer verdi ‘Giresun’da yaşanan ve 5’i Jandarma personeli olmak üzere 11 vatandaşımızın hayatına mal olan sel felaketi sonrası sayın İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu devletin tüm imkanlarını seferber ederek 17 gün boyunca bölgeden ayrılmayıp, Giresun halkının yaralarının sarılması için büyük çaba sarf etmiştir. Bir Batmanlı olarak bir nebze olsun katkımız olsun diye biz de Giresun’a giderek burada sayın bakanımızın çalışmalarına iştirak ettik. Bakanımızın bu çabalarından ötürü kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Giresun’un yeniden imar edilmesi ve zararların temini için sayın Bakanımız Süleyman Soylu elinden gelen tüm çabayı sarf etmektedir. Giresun halkının büyük teveccühlerine Mazhar olan sayın Bakanımıza biraz olsun destek ve moral vermek için gittiğimiz Giresun ili Dereli ilçesi halkı ile bir anlamda bütünleştik ve yaralarına biraz olsun merhem olmaya çalıştık Giresun halkının yaşadığı acılara bir Batmanlı olarak bizlerde ortak olduk. Buradan bir kez daha Giresun halkına geçmiş olsun dileklerimi sunuyor, sayın Bakanımız Süleyman Soyluya da bu zorlu süreçte gösterdiği çabadan ötürü minnetterlığımı sunuyorum.”

337 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.