Hoşgeldiniz  

HASANKEYF SOKAĞINA ZİYARET

admin | 12 Haziran 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Belediye Başkan vekili Hulusi Şahin, Meydan Mahallesi Hasankeyf Sokakta incelemelerde bulunarak esnafın görüş ve taleplerini yerinde dinledi.

Batman Belediyesinin 3. Etap Vizyon Projesi kapsamında alt ve üst yapısının yenilenmesiyle birlikte üstü rengarenk şemsiyelerle kapatılarak bambaşka bir görünüme kavuşan ve halk arasında Şemsiyeli Sokak olarak anılan yerde yapılan düzenleme sonrası Şubat ayında meydana gelen aşırı kar yağışı nedeniyle karların ağırlığına dayanamayan şemsiyelerin yerlerinden kopması sonucu Belediye ekipleri tarafından toplatılmıştı.

Sokağın tekrar üstünün şemsiyelerle kapatılarak eski haline kavuşması için yapılan talepler üzerine sokağa giderek yerinde incelemede bulunan Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin’e Belediye Başkan Yardımcılarının yanı sıra teknik birim müdürleri de eşlik etti.

Sokak esnafının görüş ve taleplerini yerinde dinleyerek sokakta incelemelerde bulunan Başkan Vekili Şahin, sokağın daha kaliteli bir çalışmayla eski görünümüne kavuşturulacağını belirtti.

63 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.