Hoşgeldiniz  

HEDEF, ‘O BİR GENCE ULAŞINCAYA DEK’

admin | 02 Mart 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren, Petrolkent Gençlik Merkezi, ‘O Bir Gence Ulaşıncaya Dek’ projesi kapsamında köy okullarını ziyaret etmeye devam ediyor.

Petrolkent Gençlik Merkezi Sason ilçesine bağlı Kale Yolu öğrencilerini ziyaret ederek, pasta kesip, ihtiyaç sahiplerine ayakkabı dağıttıktan sonra gün boyu çeşitli oyunlarla öğrencileri eğlendirdiler. Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Gençlik Hizmetleri Müdürü İbrahim Rüzgâr, gençlik liderleri ve gönüllü gençlerle farklı projelere imza atmaya devam ettiklerini söyledi.

Rüzgâr “Petrolkent Gençlik Merkezimiz Sason’un Kale yolu öğrencilerini ziyaret etti. ‘Merkezim her yerde’ ve ‘O bir Gence Ulaşıncaya Dek’ projeleri kapsamında en ücra köşelere gençlik merkezini taşıdık. Sadece okulla sınırlı kalmayıp, köy halkıyla da birlikte Spor egzersizleri, geleneksel Türk okçuluğu eğitimi, matrak oyunu, akıl zekâ oyunları, kitap okuma halkası, kuş yemliği yapımı, müzik konseri ve eğitsel oyunlar gibi faaliyetler yaptık. Gençler elemezse, biz onlara gideceğiz. Emeği geçenlere teşekkür ederim.” diye konuştu.

68 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.