Hoşgeldiniz  

“HEDEFİMİZ 7200 ÜYE”

admin | 27 Eylül 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Gelecek Partisi Batman İl teşkilatı 72 günde 7200 üyeye ulaşmayı hedefliyor.

Batmanlıların gönlüne fethedebilmek için çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Gelecek Partisi Batman il teşkilatı, 72 günde 7200 üyeye ulaşacak üye kazandırma çalışmalarına başlayacak.

Konuyla ilgili yazılı açıklamada bulunan Gelecek Partisi Batman İl Başkanı Abdulbaki Polat “Hemşerilerimizin teveccühüyle her geçen gün büyüyen partimizde her aileden en az bir kişi partimize kazandırmayı hedefliyoruz dedi. Kibre kapılmadan, hırsa yenik düşmeden, istikametimizi eğriltmeden hemşerilerimizi ziyaret ediyoruz diyen Polat, Batmanlılara yapmak istediklerimizi anlatmaya devam ederken partimize yeni üyeler kazandırmak istiyoruz” dedi.

Hedefimiz 72 günde 7200 üyeye ulaşmaktır diyen Polat, Yapacağımız hassas çalışma ile hem davamızı ve hem de hizmet sevdamızı anlatarak partimize üyeliği bulunmayan hemşerilerimizi Gelecek Partisine katılmaya davet edeceğiz dedi. Gelecek Partisi Merkez İlçe Başkanı Ömer Er ise, Gelecek Partisi çalışmalarına son hızla devam ediyor, bir taraftan hemşerilerimizin sorunlarına odaklanırken diğer taraftan onların gönlünü fethetmek için yoğun mesai harcıyoruz dedi. Ömer Er, 72 günde 7200 üyeye ulaşabilmek ve Batmanlılarla birlikte ailemizi büyütmek için büyük bir çalışma yapacağız diyerek, koydukları hedef sayısına ulaşacaklarını söyledi.

202 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.