Hoşgeldiniz  

HEDEFTEN ‘SINAVA DOĞRU SÜREÇ VE MOTİVASYON’ SEMİNERİ

admin | 18 Nisan 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel Haberler A- A+

Hedef Eğitim Kurumları tarafından düzenlenen ‘Sınava Doğru Süreç ve Motivasyon’ konulu seminere öğrenciler tarafından yoğun ilgi gösterildi.

Kentte eğitim alanında adından sıkça söz ettiren Hedef Kurs Merkezi düzenlediği ‘Sınava Doğru Süreç ve Motivasyon’ semineri ile öğrenciye yönelik etkinliklerine bir yenisini daha kattı.

Öğrencilere yönelik düzenlenen seminere öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. Kültür Merkezi Konferans Salonunda düzenlenen seminere konuşmacı olarak Uzman Eğitimci Yılmaz Ovayolu katıldı. Öğrencilerin Sınav Stresi ve Motivasyon konuları hakkında detaylı görüş ve tecrübelerini aktaran Ovayolu, sınav süreci boyunca öğrenci motivasyonunun yüksek olması gerektiğini aktardı. Yaklaşık 2 saat konuşma yapan Uzman Eğitimci Ovayolu, öğrencilerle soru-cevap şeklinde sohbet etti.

Hedef Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Cuma Dişikırık, üniversite sınavı yaklaşırken öğrencilerin motive olması gerektiğini belirtti. Yaklaşan üniversite sınavlarında öğrencilerin süreci doğru tamamlaması ve motivasyonlarının yüksek olması için çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Dişikırık “Kültür Merkezi Konferans salonunda öğrencilere yönelik düzenlediğimiz bu etkinlikle sınava hazırlanan öğrencilerin süreci doğru yöneteceği ve motivasyonlarının yüksek olacağı kanaatindeyiz. Düzenlediğimiz seminer ile birlikte öğrencilere katkıda bulunmak istedik. Seminere katılan öğrencilere bilgi, birikim ve tecrübelerini aktaran Uzman Eğitimci Yılmaz Ovayolu’na teşekkür eder, öğrencilere başarılar dilerim” dedi. Seminer, Dişikırık’ın konuşmacı Ovayolu’na Petrol Pompası Maketi hediye etmesiyle son buldu.

296 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.