Hoşgeldiniz  

HEM’İN ETÜD SALONLARINA YOĞUN İLGİ

admin | 02 Ekim 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman Halk Eğitim Merkezinde bulunan Etüd salonlarına öğrenciler yoğun ilgi gösteriyor. Evlerinde rahat bir çalışma ortamı bulamayan öğrenciler Batman Halk eğitim merkezinde bulunan etüd salonlarına gelerek rahat bir ortamda ders çalışma fırsatı buluyor.

BİR ETÜD MERKEZİ DAHA AÇILDI

Halk Eğitim Merkezi idarecilerin gözünden kaçmayan yoğun ilgiden sonra ikinci etüd merkezi açıldı. Etüd merkezinde rahat derz çalıştıkları için mutlu olduklarını belirten öğrenciler, daha önce bir tane olan Etüd salonu sayısının yakın bir zamanda iki âdete çıktığını, yeni salonun büyük ve ferah olduğunu, salon tipi klima ile mükemmel bir ortam olduğunu, bunun da daha çok öğrenci için ders çalışma imkânı sağladığını ifade ettiler.

“ODAMI ETÜD SALONU YAPARIM”

Evlerinde bulamadıkları çalışma ortamını Halk Eğitimi Merkezinde bulunan bu iki Etüd salonunda bulduklarını belirten öğrenciler başta Batman Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Bilal Serik ve yöneticilerine kendilerine böyle bir ortam oluşturdukları için teşekkür ettiler. HEM Müdürü Bilal Serik; “Öğrencilerimizin geleceğini kazanmak için gerekirse kendi odamı Etüt salonu yaparım, hiç tereddüt etmem, geleceğimiz bu öğrencilerle şekillenecek. Kapımız sınavlara hazırlanmak isteyen tüm öğrencilerimize açıktır” dedi

227 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.