Hoşgeldiniz  

“HİZMETLERİ BİRLİKTE YÜRÜTECEĞİZ”

admin | 18 Nisan 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel Haberler A- A+

8 Nisan 2019 tarihinde göreve başlayan Batman Belediyesi Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, toplumun değişik kesimlerinden gelen ziyaretçilerin kutlamalarını kabul ediyor.

Kutlama ziyaretlerinin konukları arasında  Halkların Demokratik Partisi (HDP) Batman Milletvekilleri Feleknas Uca ve Nejdet İpekyüz’ün yanı sıra Kozluk Belediyesi Eş Başkanları Ayhan Eren ve Nazime Avcı, Bekirhan Belediye Eş Başkanları Fırat Karabulut ve Gülistan Sönük, İkiköprü Belediye Eş Başkanlarından Osman Karabulut, Sol Parti Almanya Milletvekili Hakan Taş, Sivil Toplum Örgüt (STÖ) oda, dernek temsilcileri ile esnaf ve vatandaşlar vardı.

Belediye Başkanlık makamında konuklarını ağırlayan Eş Başkanlar Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, konuklardan ve kutlama ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Batman halkıyla birlikte hizmet yürüteceğiz” açıklamasında bulundu. Ziyaretlerde vatandaşlardan gelen dilek ve önerileri de tek tek not alan Eş Başkanlar Demir ve Korkmaz, gerekli çalışmaların yürütülmesi için ilgili birimlere talimat verdi. Dünkü ziyaretlere DİKA (Dicle Kalkınma Ajansı) İl temsilcileri, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği, Engelliler Spor Kulübü, Engelsiz Yaşam Derneği, Zihinsel Engelliler, Görme Engelliler Dernek Başkanları, Tüm-Bel-Sen yönetim kurulu üyeleri, İpragaz Mahalle Dayanışma Derneği temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

301 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.