Hoşgeldiniz  

HÜSEYİN ASLAN’A BÜYÜK ONUR

admin | 21 Eylül 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Real Konak Hotel’den Kilis Olea Otel’e transfer olan Hüseyin Aslan tıpkı Batman’da olduğu gibi Kilis’te

de turizm alanında yaptığı çalışmalarla adından sıkça söz ettiriyor.

Başarılı turizmci Hüseyin Aslan’a Kilis turizmine kattığı değerler, Kilis’in gelişimi ve tanıtımı için yaptığı çalışmalardan dolayı “Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği” Başkanı Murat Cumhur Muhtar ve üyeleri, “Kilis Kuvay-i Milliye Derneği” Başkanı Reşit Yetimoğlu ve üyeleri, “Sivil Terör Mağdurları Dernek Başkanı Veysel Evran tarafından plaket takdim edildi.

Üç dernek adına konuşma yapan Murat Cumhur Muhtar Plaketi sunarken Hüseyin Aslan’ın Kilis için yaptığı çalışmalardan memnuniyet duyduklarını dile getirirken kendisini tebrik etti.

Hüseyin Aslan “Bu plakete layık görülmekten onur duydum dernek başkanları ve üyelerinin hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım.  7 yıl boyunca durmaksızın gerek sosyal sorumluluk projeleriyle, gerek otel içerisindeki çalışmalarımızla, turizme ve otelciliğe dair ne varsa sürekli üstüne katarak büyüttüğüm ve bölgede marka haline getirdiğim Real Konak Hotel’i; bünyemizde muhasebe görevini sürdüren Sinan Sarı’ya marka olarak teslim ettiğim günden bu yana hala emeklerimin meyvesini veriyor olmasını gururla izliyorum. Aynı çalışmaları üstüne katarak Kiliste’de sürdürmekten ayrıca memnunum” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

38 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.