Hoşgeldiniz  

HUZUR İÇİN ÇABA SARF EDEN BİR MÜDÜR

Halit BEYTÜT | 09 Haziran 2020 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

İlimize atandığı günden bu yana halkla olan güzel diyalogu, polis halk diyalogunun en güzel şekilde sürmesine neden olan Batman Emniyet müdürümüz Köroğlu Kıraç yıllardır beklenen gerçek bir yönetici profilini çizmektedir.

Böylesine halk arasına giren halkın asayiş ile sorunlarını titizlikle halkla bir araya gelerek dinleme özverisinde bulunan bir müdürümüzün böylesi bir özveride bulunması elbette ki biz vatandaşları ziyadesiyle memnun etmektedir.

Bir yönetici atandığı şehirde halk  tarafından seviliyor ve sayılıyorsa bunun tek nedeni halkla iletişimi kesmemekten kaynaklanmaktadır.

Yıllardır ilimizde halkımızın tek özlemi olan yaşadığı şehirdeki huzur ortamının oluşmasıdır. Bu özlem sanırım son dönemlerde halkımızın isteği doğrultusunda devam etmektedir.

Bunu da sağlayan asayişimizin başında bulunan Sayın Köroğlu Kıraç’ın kararlı tutumudur ve huzuru yaratma adına verdiği olağanüstü mücadeledir.

Tabii ki bu mücadeleyi verirken onun kararlı polislerinin de rolünün büyük olduğu gerçeğini göz ardı etmemek gerekir.

Yaşamımızın teminatı huzurumuzun oluşmasına her türlü fedakarlığı yapan ve huzurun yılmaz bekçilerdi olan Emniyet teşkilatımızın bizlere sunduğu bu huzur ortamı bizim için bulunmaz bir nimettir.

Bu nedenle başta emniyet müdürümüz Köroğlu Kıraç başta olmak üzere tüm emniyet birimlerine ve onun azimkar polislerine ilimiz vatandaşları adına teşekkürü bir borç bildiğimizi ide etmek isterim.

Bu arada ilimizde gencecik çocuklarımızı uyuşturucu illetine bağımlı yapabilme adına satış yapanlara karşı inanılmaz bir mücadele veren narkotik şubemiz elemanlarına ve yöneticilerine sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Bu yüzden ben ilimizin huzurunu ve ilimizdeki olumsuzluklara mahal vermeyip ilimizi yaşanılır bir il konumuna getirme çabası içinde olan ve bu çabalarının devamını kararlılıkla sürdüren tüm emniyet teşkilatımıza sonsuz teşekkürlerimizi iletmeyi bir borç bildiğimizi de vurgulamak isterim.

Halkımızla iletişimini hiçbir zaman sekteye uğratmayan ve halkımızın asayiş ile sorunlarını dinleyip onları nazarı itibaren alıp çözüm için elinden gelen çabayı sarf etmeyi bir görev anlayışı olarak telakki eden Emniyet müdürümüz Köroğlu Kıraç beyefendiyi bu kararlılıktan ötürü tebrik ediyor, çalışmalarında daha da üstün başarılar temenni ediyorum.

205 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.