Hoşgeldiniz  

İKİKÖPRÜ’DE HİZMET SEFERBERLİĞİ

admin | 11 Eylül 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman’ın Beşiri ilçesine bağlı İkiköprü Beldesinde hizmet seferberliği başlatıldı.

Beşiri Kaymakamı ve İkiköprü Belediye Başkan Vekili Kaymakam Mahmut Şener, beldeye şimdiye kadar yapılmayan altyapı hizmetlerini götürdüklerini, sosyal etkinlik alanlarını oluşturmak için kolları sıvadıklarını söyledi.

“İMAR VE ALT YAPI DÜZELECEK”

Başkan Vekili Şener yaptığı açıklamada “İkiköprü beldemizde imar yollarının açılması, alt yapının iyileştirilmesi ve çocuklarımıza etkinlik alanlarının çoğaltılması, park ve basketbol sahasının yapılması için çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Hizmetlerimiz devletimizin imkânlarıyla, vatandaşlarımızın taleplerini yerine getirmek için yapılıyor” diye konuştu.

“6.250 M2 PARKE VE 1,2 KM ASFALT DÖŞENECEK”

İkiköprü Beldemiz için kısa zamanda birçok hizmetimizin yanı sıra 6 bin 250 m2 Parke taşı ve 1,2 Km asfalt döşenecek diyen Beşiri Kaymakamı ve İkiköprü Belediye Başkan Vekili Kaymakam Mahmut Şener “Beldemizde 6.250 metrekare parke taşı döşemesi işinde de sona gelindi. Yine beldemizde eksik kalan birçok sokağın parkeye kavuştuğunu söyleyebiliriz. Yakın zamanda ihalesi olacak olan 1,2 km asfalt serim işi de yapılacak. Sokak ve caddelerimizi kış gelmeden çamurdan kurtaracağız. Tüm bu yeni hizmetlerin yanı sıra daha önce yapılan parklarında bakımlarını yaparak çocuklarımızın daha rahat kullanmaları sağlanacaktır. İtfaiye, su, mezarlık hizmetleri de aksamadan devam ediyor. Halka hizmet hakka hizmettir şiarıyla çalışıyoruz. Vatandaşlarımıza ulaşılabilir bir belediyecilik anlayışıyla hizmet verip, taleplerine zamanında karşılık veriyoruz” diye konuştu.

53 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.