Hoşgeldiniz  

İl Başkanı Gür, Mazbatasını Aldı

admin | 25 Kasım 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

AK Parti Batman İl Başkanlığına yeniden seçilen A. Akif Gür, mazbatasını aldı.
7. Olağan İl Kongresi’nde güven tazeleyerek, yeniden il başkanı seçilen Gür, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Batman Adliyesinde seçim kurulu yetkililerinden mazbatasını teslim aldı.
Gür “Kongreden sonra tekrardan seçilmenin onuru, gururu ile bugünde mazbatamızı aldık. Allah bana, yönetimime, AK Teşkilatlarımıza hayırlı nice hizmetler yapmayı nasip etsin” dedi.
Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarını sürdüreceklerini belirten Gür, Batman için var güçleri ile çalışacaklarını ifade etti.
Gür “Birlik ve beraberlik içerisinde 7. Olağan il Kongremizi hayırlısıyla gerçekleştirdik. Hep birlikte, millete hizmet yolunda yürümeye devam ediyoruz. Kongremize katılarak bize güç veren başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Genel Başkan Yardımcımız Sayın Mahir Ünal’a, Milletvekilimize, belde, ilçe, İl ve Genel Merkez yöneticilerimize, tüm AK Parti camiamıza, fedakar çalışmalarıyla bizlere destek veren tüm çalışma arkadaşlarımıza, siyasi parti ve STK temsilcilerine ve dostlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Hep birlikte milletimize hizmet etmeye, 2023 hedeflerimizi gerçekleştirmek için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

90 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.