Hoşgeldiniz  

İL ÖZEL İDARESİ, ARAÇ PARKINI GÜÇLENDİRİYOR

admin | 08 Temmuz 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel Haberler A- A+

İl Özel İdaresi tarafından alınan 4 adet iş makinası ve 8 adet hizmet aracı düzenlenen törenle kurumlara teslim edildi.
İl Özel İdaresinde düzenlenen törene; Vali Hulusi Şahin, Kozluk Kaymakamı Osman Bilici, Gercüş Kaymakamı Mevlüt Şekerci ve Beşiri Kaymakam Vekili ve Hasankeyf Kaymakamı Haluk Koç, İl Genel Meclisi Başkanı Abdulvahap Akbaş, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdulkadir Özer, kamu kurum müdürleri, ilçe ve belde belediye başkanları ile il genel meclisi üyeleri katıldı.
Törende; Vali Hulusi Şahin, İl Genel Meclisi Başkanı Abdulvahap Akbaş ve İl Özel İdare Genel Sekreteri Abdulkadir Özer birer konuşma yaptılar.
“PORTATİF HAVUZ ALIMI YAPACAĞIZ”
İl Özel İdaresinin destekleri ile İlimizde gençlerimizin ve çocuklarımızın serinleme ihtiyacını gidermek için portatif havuz alımı yapacaklarını ifade eden Vali Şahin “Bu yazı çocuklarımızın güvenli ortamlarda serinleyebilecekleri ve yüzme öğrenebilecekleri imkânları sunacağız. Bunun yanında orta vadeli de çalışma yapacağız, ekonomik ömrünü tamamlamış açık havuzu yeniden inşa ederek halkımızın hizmetine sunacağız. Tüm bu hizmetleri; İl Genel Meclisi ile birlikte uyum içerisinde çalışarak gerçekleştiriyoruz. Batmanımıza hizmet noktasında hiçbir konu bu bizim işimiz değil deme lüksünde olmadan çalışıyoruz. Biz kamu hizmetlerini bir vücudun organları gibi görüyoruz. Bir uyum içinde olması gerektiğini düşünüyoruz” dedi. Konuşmaların ardından, Sason, Kozluk ve Beşiri ilçelerine tahsis edilen iş makinaları ilçe kaymakamlarına, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, AFAD İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğüne tahsis edilen hizmet araçlarının anahtarları Vali Şahin tarafından kurum yöneticilerine teslim edildi.

89 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.