Hoşgeldiniz  

İLİM YAYMA’DAN BİLGİ DOLU SÖYLEŞİLER

admin | 04 Ocak 2022 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

İlim Yayma Cemiyeti Batman Şubesi, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Batmanlı hemşehrimiz Prof. Dr. Abdurrahman Candan’ı söyleşide ağırladı.

Etkinliklerle gençlere hem gezme hemde öğrenme imkanı sunan İlim Yayma Cemiyeti, kışın soğuk günlerini de fırsata çevirerek önemli seminerlere imza atıyor.

Geçen ay başlayan söyleşi programların ilkinde “Müslümanların Tarihi” konulu konferansta Prof. Dr. İhsan Süreyya Sırma’yı konuk eden İlim Yayma, bu kez de Memur-Sen Konferans Salonu’nda Abdurrahman Candan’ı ağırladı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği “Dijital para bitcoin” hakkında önemli bilgiler veren Candan, hemşehrileriyle birlikte olmaktan dolayı da ayrıca mutlu olduğunu belirtti.

Programlarına devam edeceklerini belirten İlim Yayma Cemiyeti Batman Şube Başkanı Muhammed Şah Yiğit “Yaz aylarını birbirinden verimli gezi programlarıyla tamamladık. Kış aylarında da haftalık sohbet toplantılarımızın yanı sıra, alanında uzman olan hocalarımızı vatandaşlarımızla buluşturarak bilgi dolu söyleşiler gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda, yoğun katılımlı ve bir o kadar da önemli eğitim seminerini tamamladık. Kıymetli hocamıza ve katılımcılarımıza teşekkür ediyorum. Bilgi dolu etkinliklerimize aylık düzenli olarak devam edeceğiz” dedi.

45 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.