Hoşgeldiniz  

İNKAR EDİLEMEZ HİZMETLER VAR AMA…

Halit BEYTÜT | 26 Ekim 2021 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

İktidar 20 yıla yakın birçok hizmetler yaptı bunu asla inkar edemeyiz.

Tüm bu hizmetler yapılırken vatandaşın refah düzeyini de insan onuruna yaraşır bir düzeye ulaştırma adına ne yazık ki somut adımları atmaktan uzak kalmıştır.

Ülkemin yönetimini elinde bulunduranlar her ne kadar hizmet yapıyor olsalar da bunun vatandaşa yansıtılmaması yapılan hizmetler ne yazıktır ki vatandaşı memnun etme açısından bir önem arz etmiyor.

Hele vatandasın alım gücü yok denecek kadar azalıyor ve vatandaş yaşamını zor koşullar altında sürdürmeye sevk ediliyorsa yapılan görkemli hizmetlerin de vatandaş nezdinde bir önem arz etmiyor.

Son dönemlerde yapılan acımasız zamlar zaten alım gücü tükenmiş duruma gelen vatandaşlar üzülerek ifade etmek isterim ki çaresizlik içinde kıvranan millet artık hiç bir şeyden zevk bile alamaz duruma gelmiştir.

Bu yüzden yapılan hizmetler asla göz ardı edilemez ama millet her şeyden önce refah düzeyinin yaşanılır olması düzeyinde olmasını arzu etmektedir.

İktidarımızın hizmetlerini alkışlamakla beraber vatandaşımızın da memnuniyetini kazanması dileğimdir.

Zamların peşi sıra gelmesi ve vatandaşın bu zamlar karşısında alım gücünü yitirmesi son derece büyük bir sorun oluşturmaktadır.

Ülkemiz insanının 20 yıla yakın bir süredir teveccüh edip iktidarda tuttuğu bir yönetimin de vatandaşa karşı vefa borcunu ödemeyi olmazsa olmaz bilmelidir.

Bu aziz ve fedakar millete reva görülmesi gereken yegane hizmet vatandaşsın memnuniyetini kazanmak olmalıdır.

Bu yüzden iktidarımızın artık bu yöne eğilim göstermesi vatandaşını da artık düşünme gereğini duymasıdır.

Ben mevcut iktidarımızın da artık daldığı uykudan uyanması ve zor durumda olan vatandaşların memnuniyetini de kazanması cabası içine girmesi gerektiğini vurgulamakta yarar görüyorum. 12:01

Ülke insanının her turlu fedakarlığı yapma adına üzerine düşeni yapmış ve ülkesinin menfaati adına üzerine düşen sorumlulukla görevini yapmıştır bunun yanıtını da iktidarımızın da bu vefaya gereken yanıtı verme özverisini göstermesidir.

39 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.