Hoşgeldiniz  

İŞ DÜNYASINDA HEYECAN YARATTI

admin | 23 Mart 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Kısa bir süre önce Batman Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü’ne asaleten atanan Ömer Faruk Özel sanayi ve yeni yatırımların hayata geçirilmesi için, iş dünyasında heyecan yarattı.

Türkiye’nin birçok noktasında başarılı bir şekilde idarecilik yapan Özel’in güçlü ve donanımlı bir ekiple, kentin sanayisini kalkındıracak hamleler yapması bekleniyor.

Batman’a hizmet etmek için canla başla çalışacağını belirten Batman Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Ömer Faruk Özel, kentin kalkınması için ellerini taşın altına koymaya geldiklerini söyledi.

ÖMER FARUK ÖZEL KİMDİR?

1973 tarihinde Batman’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Batman’da tamamladı. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi’nde Fizik Bölümünden mezun oldu. Askerlik hizmetini tamamladıktan sonra 2001 yılında TPIC Habur İşletme Müdürlüğü’nde Uzman (Teknik) olarak göreve başladı. Devamında sırasıyla Habur Ham Petrol Birim Sorumlusu, Personel Sorumlusu, Bilgi İşlem Sorumlusu, Akaryakıt Ticareti Habur Sorumlusu görevlerinde bulundu. 2007 yılında faaliyete geçen TP Petrol Dağıtım A.Ş. Genel Müdürlüğünde; İnsan Kaynakları ve İdari İşler Müdürlüğü altyapısı, Tesisler ve Teknik Hizmetler Müdürlüğü altyapısı, Bilgi İşlem Müdürlüğü altyapısı oluşturma görevlerinde bulundu. 2017 yılında TP Petrol Dağıtım A.Ş.’nin özelleşmesiyle birlikte Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Türk Patent ve Marka Kurumuna Araştırmacı olarak atandı. 19.03.2021 tarih ve 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesiyle “Batman İl Sanayi ve Teknoloji Müdürü” olarak atandı. Ömer Faruk Özel evli ve iki çocuk babasıdır.

66 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.