Hoşgeldiniz  

İŞÇİ SORUNLARI MASAYA YATIRILDI

admin | 31 Ekim 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Tüm Enerji Sen Genel Başkanı Cengiz Sevim, Ankara’da Kredi Yurtlar Genel Müdürü Recep Ali Er ile görüşerek yaşanılan işçi sıkıntılarını masaya yatırdı.

Tüm Enerji, Elektrik, Su ve Gaz İşçileri Sendikası çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Ülkenin 81 ilinde aktif çalışmalar yürüten sendika, yaşanılan işçi sıkıntılarına da kayıtsız kalmıyor. Tüm İş Konfederasyonu ile aynı hedefte yol alan Tüm Enerji Sen Genel Başkanı Cengiz Sevim, Kredi Yurtlar Kurumunda yaşanan sorunların tarafına ulaşması ve işçilerin talebiyle, Kredi Yurtlar Genel Müdürlüğüne ziyarette bulundu. Kredi Yurtlar Genel Müdürü Recep Ali Er ile görüşen Sevim, işçi sorunlarının köklü çözümü için istişarelerde bulundu.

“KAZANMAK İÇİN, MÜCADELE ŞARTTIR”

İşçi sorunlarının son zamanlarda artmasıyla Sivil Toplum Kuruluşlarının sessiz kalmasına rağmen, kendisinin bu sorunların çözümleri sonuçlana dek mücadelesinin devam edeceğini belirten Sevim, işlerinin zor fakat imkânsız olmadığını vurguladı. Sendika olarak daima işçilerin yanında yer aldıklarını belirten Sevim, “Sabır, boyun eğmek değil, mücadele etmektir. Kazanmak için, mücadele şarttır. Hiç bir zafere çiçekli yollardan gidilmez. Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaparken mücadele yolunda yürümek hak sahibi yapar. Zorluklar ise başarının değerini artıran süslerdir” dedi.

249 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.