Hoşgeldiniz  

IŞIL ÖZGENTÜRK DENİLEN UCUBE KADIN…

Halit BEYTÜT | 31 Ağustos 2020 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

Cumhuriyet gazetesinin sözde yazarı Işıl Özgentürk bir öğretmen bozuntusunun kendisine anlattığı aslı astarı olmayan bir olayı tüm batman halkına mal ederek yayınlayarak tüm insanlarımızın büyük tepkisine neden olmuştur.

Sözde batmanda görev yapan kendini bilmez bir öğretmenin buralarda kız çocuklarının okula gönderilmediğini, kız çocuklarının da ister istemez başkalarıyla evlenip batmandan ayrılmayı tercih ettiklerini, kız çocuklarının okula gönderilmediğini YALAN BEYANLARLA Işıl Özgentürke anlatan bu deyyusun yalanlarına inanan ve makalesinde de bu yalanlara istinaden batmanlı kızların mukaddesatına dil uzatma gafletinde bulunması tüm Batman halkını ayağa kaldırmıştır.

Benim milletvekilin Cumhuriyet gazetesini boykot edin diyor cumhuriyet gazetesi bu ilde zaten rağbet görmeyen ve okunmayan bir gazetedir aslında bu gazeteyi ve gazete yazarı hakkında suç duyurusunda bulunmamız gerektiğine işaret etmeliydi Işıl Özgentürk denilen ucube kadın son gelince bir aslı astarı olmayan kendini inkar eden bir zavallının sözlerine kalarak tüm Batman halkına hakaret etme talihsizliğinde bulunmanız son derece yanlış bir tutumdur.

Batmanı sadece birinden duyarak kaleme aldığın ve hakaret içeren yazıyı kaleme almanız sizin gibi sözde deneyimli bir gazeteciye yakışmadığı gibi tüm toplumun nefretini de üzerinize çekmiş olduğunuzu hatırlatmakta yarar görüyorum.

Bu yazın senin başını çok ama çok ağrıtacak bundan kuşkun olmasın her adımda korkuyu içinde hissederek yürüyecek ve beklide bu korkuyla geberip gideceksin.

Cumhuriyet Gazetesi gibi ülkenin en saygın gazetelerinden biri olması senin gibi bir geçmişte lezbiyenlik yapan birini kendi kadrosunda bulundurması son derece büyük bir talihsizliktir.

Batman ve batman halkına açık açık bir şekilde hakaret eden bu kendini bilmez kadına gereken yanıt eninde sonunda verilecektir bundan kimsenin kuşkusu olmasın.

Batman halkının namus meftununu hiç kimse ama hiç kimse sorgulayamaz hele Işıl Özgentürk gibi ucube bir kandının haddine değildir.

Bu nedenle tüm batman halkı olarak hem Cumhuriyet gazetesini hem de kadrosunda bulundurduğu ucube bir kadının hakaretlerini kesinlikle kabul etmediğimiz gibi tüm nefretimizle kınadığımızı özellikle vurgulamak istiyoruz.

Işıl Özgentürkten kendisine bu asılsız ve aslı astarı olmayan yalanları anlatan sözde öğretmen özde mesleğine ihanet eden alçağı da ifşa etmesi gerektiğine işaret etmek istiyoruz.

BATMAN KIZLARI BİRER NAMUS ABİDESİDİRLER ONLARA UZANAÇCA EN ŞEREFSİZ BİR ELİ KIRMAK BİZİM NAMUS BORCUMUZDUR.

134 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.