Hoşgeldiniz  

İŞKUR, ÖDÜLLENDİRİLDİ

admin | 20 Ekim 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü personelleri pandemi döneminde yapmış oldukları çalışmalardan dolayı ödüllendirildi.

Batman Çalışma ve İş Kur İl Müdürlüğü personelleri pandemi döneminde; Kısa Çalışma Ödeneği, Nakdi Ücret Desteği, İşsizlik Sigortası vb. alanlarda göstermiş oldukları üstün başarılardan dolayı Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından takdir belgesi ile ödüllendirildi.

Konuya ilişkin açıklama yapan İl Müdürü Besim Eviz “Bildiğiniz üzere tüm dünyayı etkisi altına alan salgın dolayısı ile tüm alanlarda olduğu gibi çalışma hayatı da kısmen durma noktasına gelmişti. Bu süreçte Bakanlığımız tarafından devreye alınan sosyal kalkınma planı ile vatandaşlarımızın bu süreçte maddi olarak desteklenmesi amaçlanmıştır. İlimizde Kısa Çalışma Ödeneği, Nakdi Ücret Desteği, İşsizlik Sigortası aracılığı ile 25.464 kişiye 101 Milyon TL destek sağlanmıştır. Bu süreçte gece gündüz demeden yoğun caba göstererek vatandaşlarımıza iş aş kapısı açan çalışma arkadaşlarımız Genel Müdürlüğümüz tarafından Takdir Belgesi ile ödüllendirildiler. Bu süreçte emek sarf eden tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyor ve Kurum olarak Batmana hizmet etmeye devam ediyoruz” dedi.

66 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.