Hoşgeldiniz  

İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

admin | 01 Haziran 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin, Belediye İşletme ve İştirakler Müdürlüğü ve Müdürlük bünyesinde kurulan Batman Belediyesi Personel Anonim Şirketi (A.Ş.)’ni ziyaret ederek çalışmaları hakkında brifing aldı.

Belediye İşletme ve İştirakler Müdürlüğü yetkilileri, müdürlüğün işleyişi, çalışma durumu, yapılacak ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin’e geniş bilgilendirmede bulundu.

İşletme İştirakler Müdürlüğü yetkilileri, Şehirlerarası Otobüs Terminali, İlçe Otogarı ve Hal Şefliği çalışmalarının yanı sıra vatandaşların daha rahat ve konforlu şehir içi ulaşım hizmetlerinden faydalanmaları için yeni güzergah çalışmaları hakkında Başkan Vekili Şahin’e detaylı bilgi verdi.

Belediye Başkan Yardımcılarının da hazır bulunduğu toplantıda, 2020 yılı içerisinde İşletme ve İştirakler Müdürlüğünce yürütülecek projeler hakkında da bilgi alan ve yapılacak çalışmaları tek tek not eden Başkan Vekili Hulusi Şahin, çalışmaların titiz ve sorunsuz bir şekilde yürütülmesi için yetkililere talimat verdi.

89 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.