Hoşgeldiniz  

KAHRAMAN, İLİMİZİ ZİYARET ETTİ

admin | 22 Aralık 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

TBMM 27. Başkanı İsmail Kahraman, Batman Valiliğinin himayelerinde Batman Üniversitesi, Türkiye Petrolleri A.O. ve Birlik Vakfı Batman Şubesinin işbirliği ile düzenlenen ‘Enerji Politikamız ve Doğu Akdeniz Meselesi’ konulu panelin Moderatörlüğünü yapmak ve bir dizi etkinliğe katılmak üzere ilimizi ziyaret etti.

TBMM 27.Başkanı ve beraberindekileri Havalimanında; Vali Hulusi Şahin, Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş, İl Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç, İl Jandarma Komutanı İsa Çakmak, AK Parti İl Başkanı Akif Gür ile vatandaşlar karşıladı.

Havalimanındaki karşılamanın ardından Batman Valiliğini ziyaret eden Meclis Başkanına Vali Hulusi Şahin tarafından İlimizde yürütülen çalışmalara ilişkin bilgi verildi.

‘İSMAİL KAHRAMAN GAZİ MECLİSİ PARKI’ AÇILIŞI YAPILDI

TBMM 27. Başkanı İsmail Kahraman ve Vali Hulusi Şahin, Batman Üniversitesince Batı Raman Kampüsünde yapılan ‘İsmail Kahraman Gazi Meclisi Parkı’ açılış törenine katıldı. Parkın açılışını öğrencilerle birlikte yapan Meclis Başkanı Kahraman, parkın yapılmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

‘ENERJİ POLİTİKAMIZ VE DOĞU AKDENİZ MESELESİ’ 

Valiliğin himayelerinde Batman Üniversitesi, Türkiye Petrolleri ve Birlik Vakfı Batman Şubesinin işbirliği ile düzenlenen ‘Enerji Politikamız ve Doğu Akdeniz Meselesi’ konulu panel düzenlendi.

Panelin selamlama konuşmalarını; Birlik Vakfı Batman Şube Başkanı Hamdullah Tüzün, Batman Üniversitesi Rektörü Aydın Durmuş, AK Parti Milletvekili Ziver Özdemir ve Vali Hulusi Şahin yaptı.

Selamlama konuşmalarının ardından 27. TBMM Başkanı İsmail Kahraman’ın moderatörlüğünü yaptığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, AK Parti Kayseri Milletvekili Emrah Karayel, AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz ve LİMAK Holding-TFF Başkanı Nihat Özdemir’in konuşmacı olarak katıldığı ‘Enerji Politikamız ve Doğu Akdeniz Meselesi’ konulu panel gerçekleştirildi.

Panelin açılış konuşmasını yapan TBMM 27. Başkanı İsmail Kahraman “Türkiye gelişiyor, daha da gelişecek, çelme takmak isteyenler muvaffak olmayacak Allah’ın izniyle. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığının 1963 yılında kurulmasına rağmen çok önemli mesafe katettiğini ifade etti.

165 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.