Hoşgeldiniz  

‘KAHRAMANLIK TÜRKÜLERİ’ KONSERİ DÜZENLENDİ

admin | 30 Ekim 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman Üniversitesi Batı Raman Yerleşkesi Rektörlük Konferans Salonunda Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümü öğrencileri tarafından bir konser verildi.

Konsere ATAM Başkanı Doç. Dr. Yüksel Özgen, Rektör Prof. Dr. İdris Demir, ATAM Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Erdal Aydoğan, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Rohat Cebe, Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Filiz Ak-baş, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.

Konserde bir konuşma yapan Prof. Dr. İdris Demir, öğrencilerle farklı etkinliklerde bir araya gelmiş olmanın kendilerini mutlu ettiğini söyledi. Üniversitenin büyük hedeflerinin olduğunu ve bunları gerçekleştirme yolunda önemli çalışmaların yapıldığını belirten Rektör Demir, öğrencilere daha doyurucu müfredatlar sunma amaçlarını gerçekleştireceklerini dile getirdi.

Tiyatro, sinema, konferans, sempozyum ve konser gibi etkinlikleri çok önemsediklerini ifade eden Rektör Demir “Bilgiyi enerjiye dönüştüren bir üniversite olarak sizlerin bu enerjisini derslerinde de görmeyi bekliyoruz” dedi.

Rektör Demir’in konuşmasının ardından Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümü öğrencileri tarafından sunulan türkülerle keyifli dakikalar yaşandı.

31 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.