Hoşgeldiniz  

KAHROLMAMAK ELDE DEĞİL

Halit BEYTÜT | 15 Haziran 2020 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

Sosyal medyadaki troller ülkemdeki insanları birbirine bırakmak ve kırdırmak adına ellerinden gelen her türlü rezilliği yapmaya başladılar.

Hiçbir nezaket kurallarını tanımayan ve her türlü rezilliği yapmaya başlayan bu trollerin kimin hesabına çalıştıklarını da bilmiyor değiliz.

Ülkemin birlik ve birliğinden yana olmayanların fitlemeleriyle sosyal medyada cirit atan bu soysuzlara gereken yanıtın bir türlü verilememesi son derece düşündürücüdür.

Her paylaşımları kin ve nefret kokan bu soysuzların kimden ya da kimlerden cesaret aldıklarını bütün dünya âlem biliyor arkalarında birilerinin olduğu gerçeğinin saklanamayacağı bir durumla karşı karşıya olan bu soysuzlar arkalarını koruyanlardan da cesaret alarak sosyal medyada insanları birbirine kırdırmak adına her türlü şerefsizliği yapmaktadırlar.

En son olarak Sayın Selahattin Demirtaş’ın muhterem eşi başak Demirtaş için atılan paylaşım ülkemdeki insan olan her yaratığın canını sıkmış ve lanetlerle anılmıştır.

İşte böylesi namussuzların aldıkları cesaretle böylesine rezilliği yapmaları her nedense yanlarına kar kalmaktadır.

Yani ettikleri yanında kalanların aldıkları cesaret ve kimsenin bunlara dur demek gereğini duymaması birilerini de cesaretlendirip trollerin sayısının da artmasına neden olmaktadır.

Ülkemin ne hale soktular, ülkemdeki örf ve adetler bir kenara itenler ülkeme en büyük hıyaneti yapıyorlar da kimsenin kılının kıpırdamaması akıl almaz bir durum teşkil etmektedir.

Benim ülkemin insanlarının en çok hassasa olduğu namus mefhumu bile hiçe sayan bu soysuz troller ne yazıktır ki namusu bile artık ayaklar altına almaktan çekinmeye ve nisanların özel hayatına bil karışmaya başladılar.

Bu ülke böyle namussuzların cirit attığı bir ülkemi olacaktı bu ülkenin insanlarına hakaretler yağdırma cesaretini bulanlar istedikleri gibi meydanlarda at mı oynatacaktı.

Ülkemin iç işleri bakanının görevi bu şerefsizlerin meydanda istedikleri gibi at oynatmalarına ve istedikleri gibi medyada paylaşım yapıp rezilliği ülkenin geneline yayanlara daha ne zamana kadar müsaade edecek bilemiyorum alma bilinen bir gerçek var ki oda bu trolleri birlerinin emirlerini yerine getirip ülkeyi karıştırma gayreti içinde olduklarıdır.

Bu yüzden ben bu cennet misali ülkemi karalama kampanyası teşebbüsünde bulunanların bir an evvel bulunup ülkeyi daha fazla kirletmemeleri adına ilgili ve yetkili birimlerin bir an evvel harekete çip bu soysuzları bulup teşhir etmeleri kaçınılmaz olmuştur teşhir edilsinler ki bir daha böyle şerefsizliğe tevessül etme gibi bir istekte bulunanların önü kesilsin diye düşünüyorum.

Ben bu güzelim ülkemin insanlarını birkaç soysuzun paylaşımlarıyla birbirine kırdırmak isteyenlerin oyununa gelinmeyeceğine ve bu soysuzların sevinçlerini kursaklarında bırakacağına inanıyorum.

Bizler attıkları paylaşımlarla bizleri kahretmek isteyenlerin kahrolması dileklerimle bu soysuzlara gereken yanıtın en kısa sürede verileceği inancını taşıyorum.

106 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.