Hoşgeldiniz  

KAMPÜSTEKİ CAN DOSTLARINA SAHİP ÇIKIYORLAR!

admin | 26 Ocak 2022 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

KAMPÜSTEKİ CAN DOSTLARINA SAHİP ÇIKIYORLAR!

Soğuk kış aylarında yiyecek bulma sıkıntısı yaşayan sokak hayvanlarını beslemek amacı ile Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İdris Demir ve beraberindeki heyet tarafından Batı Raman Yerleşkesindeki çeşitli alanlara mama bırakıldı.

Her alanda sorumluluk bilinci ile hareket eden Batman Üniversitesi, topluma katkı sunmaya devam ederken aynı zamanda yerleşkelerinde bulunan hayvanların beslenmesine yönelik olarak da girişimlerde bulunuyor. Kampüs alanında belirli noktalara yiyecek ve mama bırakılması ile can dostlarımızın kış aylarını sağlıklı bir şekilde atlatmasına yardımcı olunacak.

Batman Üniversitesi Batı Raman Yerleşkesinde bulunan hayvanlara yemek veren Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İdris Demir,  toplumdaki tüm bireylerin canlıları koruması gerektiğini ve her canlının çok kıymetli olduğunu söyledi. Sokak hayvanlarının sadece bir gün değil her gün düşünülmesi gerektiğini belirten Rektör Demir, hayvan hakları konusunda da toplumda bir farkındalık oluşturulması için gereken desteği vermeye hazır olduklarını kaydetti.

48 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.