Hoşgeldiniz  

KAMU-DER HEYETİ BALPINAR’DAYDI

admin | 09 Ekim 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Kamu-Der Genel Başkan Danışmanı Yılmaz Yıkılmaz, Kamu-Der Batman İl Başkanı Abdullah Tunç ve Kamu-Der Balpınar Belde Başkanı Faysal Yemez, Balpınar Belde Belediye Başkanı Hüseyin Geylani’yi makamında ziyaret ettiler.

Belde’ye yapılan hizmetler ve yapılması planlanan projeler hakkında istişarelerde bulunan Kamu-Der heyeti, halkın hizmetleri desteklemesinin önemli olduğunu belirttiler. Sıcak ve samimi bir ortamda geçen görüşmede konuşan Kamu-Der Genel Başkan Danışmanı Yılmaz Yıkılmaz, Belediye Başkanlarının hizmette sınır tanımamaları gerektiğini söyledi.

Yıkılmaz “Kamu-Der olarak vatanına, milletine, bayrağına ve halkına hizmet etme noktasında çaba sarf edenlerin yanındayız ve her zaman destekliyoruz. Balpınar Belde Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Geylani, beldeyi hizmet etme noktasında adeta şantiyeye çevirmiş. Sadece bölgemizde değil, Türkiye genelinde de örnek teşkil edecek bir hizmet politikası sürdürülmektedir. Halkımıza ne kadar hizmet edilirse azdır. Emeği ve katkısı geçenlere teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Balpınar Belde Belediye Başkanı Hüseyin Geylani, hizmet etme gayelerinden başka bir düşüncelerinin olmadığını söyledi.

Başkan Geylani; “Beldemizdeki insanlar hizmetlerin en büyüğünü hak ediyorlar. Bizde bu bilinçle gece gündüz demeden çalışıyoruz. Beldemizi örnek belde yapmak için çok çalışacağımıza dair halkımıza söz verdik” diye konuştu.

36 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.