Hoşgeldiniz  

KARDEŞLİK FESTİVALİNDE, BATMAN YOK

admin | 19 Haziran 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel Haberler A- A+

Seçim çalışmaları için, İstanbul’da bulunan İYİ Parti Batman İl Başkanı Kısmet Çelik, Küçükçekmece’de bütün illerin katılım sağladığı, ‘Kardeşlik Festivalinde’ Batman standının olmamasına sert tepki gösterdi. Mardin, Şanlıurfa, Bitlis Tunceli Erzurum ve doğu ilerinin stantlarını gezen Başkan Çelik ve ekibi büyük ilgi gördü.
“BATMAN, STANDI NEDEN YOK”
Batman Standının olmamasına set tepki gösteren İYİ Parti Batman İl Başkanı Kısmet Çelik; “İstanbul Küçükçekmece ilçesinde yapılan kardeşlik festivalinde bütün iller kendilerine has, kültür, sanat, , yöresel yemek ve giysiler, tarihlerini, gelenek ve göreneklerini anlatan standların arasında, Batman standın olmaması yetkililer için utanç verici. Batman için büyük bir ayıp ve eksiklik olmuştur. “ diye konuştu.
“BARIŞ VE KARDEŞLİĞİN BAŞKENTİYİZ”
Batman’daki tüm yetkilileri göreve çağıran İYİ Parti Batman İl Başkanı Kısmet Çelik; “Bizler bu güne kadar sadece Batman’ın sahiplerinin ve vekillerin olduğunu bilmekle yetindik. Hiç kimse Batman tanıtımını yapmak için bir girişimde bulunmaması, bizleri derinden etkiliyor. Batman’ın sahiplerinin bu gelişmeler karşısın da suskun ve çaresiz olmaları halklarına yaptıkları büyük bir zulümdür. Batman’ımızı bütün ülkeye ve dünyaya tanıtmalıyız. Barış ve Kardeşliğin Başkenti Batman’dır. Bunu Batman’daki yetkilileri görevlerine davet ediyorum. Bize ne görev düşüyorsa yapmaya hazırız.” diye konuştu. Öte yandan ‘Kardeşlik Festivalinde’ birçok standı gezen İYİ Parti Batman İl Başkanı Kısmet Çelik’e özel ve yoğun bir ilgi gösterilmesi gözlerden kaçmadı.

184 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.