Hoşgeldiniz  

KAŞINAN BİR YUNANİSTAN VAR…

Halit BEYTÜT | 27 Ağustos 2020 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

Biz Rumların nasıl arkadan kahpece kurşun attıklarını ta istiklal harbinden beri biliriz.

Davetsiz olarak geldikleri bu vatandan nasıl arkalarına bakmadan kaçtıklarını da. Son günlerde Doğu Akdeniz deki gerginliği sanırım bilmeyenimiz yok.

Yunanistan arkasına aldığı Rumları, Fransızları ve BM den cesaret alarak adeta ülkemize meydan okumaya başladı, İstiklal harbindeki denize dökülüşlerini un9uttuklarına inandığımız bu teşebbüslerinin altında dış devletlerinde tahrik edici tutumları bulunmaktadır.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı he ne kadar sevmezsek de Malazgirt kutlamalarında Yunanistan a gereken yanıtı vermiş bulunmaktadır.

Burada Sayın Cumhurbaşkanımızın cevabına bende bir ekleme yapmak isterim bu Yunan kahpesi denize dökülmekten son derece hoşnut kalmış olacak ki yine denize dökülmeyi istemektedir.

Ülkemize karşı sahte kabadayılığa soyunanların akıbetlerini bizler tüm dünyaya istiklal harbinden beri göstermişizdir ama bundan hal ders almamış bir küçük Yunanistan’ın sözde yöneticileri ucuz kahramanlık yapmayı kendilerine bir görev addetmiş görünüyorlar.

Bu ülkeye karşı cesaret alıp saldırmak niyetinde olanlara cevabımızın ne olacağını hemen söyleyeyim.

Bu ülkede iç barışımız belki olmayabilir aka söz konusu vatan olunca tüm çekişmeler ve zıtlaşmalar bir kenara atılır ve birlik beraberliğin en güzel örneğini sergileyen bir millet olduğumuzu sakın olan yunan unutmasın.

Bu yüzden bizim Yunanistan a tavsiyemiz ateşle oynamasın oturdukları yerde kahramanlık safsatasıyla kendi ülkesindeki vatandaşını da kandırma yoluna gitmesin.

Fransızlara da bir tavsiyemiz var ey yerden bitme Macron köpeği Yunanistan la birlikte bana saldırmayı öze almışsan sende gel ve bu ülkenin sana da ne yapabileceğini gör behey kahpenin dölü.

Macron köpeği sen önce kendi ülkendeki sarı yeleklilerle başa çıkamamışsın 7 düveli dize getiren bir ülkeye karşı saldırı şeklindeki tutumun çaresizliğinin en bariz örneğidir.

Sende otur oturduğun yerinde yine kendi ülkenin vatandaşına da kahraman gibi gözükme numaralarını kimsenin yutacağını sanma.

Ve Son Olarakta Yunanistan Rumlyarına Bir Tavsiyemiz Bizler Sizin Gibi Kahpelerine İstklal Harbinde Nasıl Arkadan Kurşun Attıklarını Biliyoruz Davetsiz Olarak Geldiğiniz Bu Vatandan Nasıl Arkanıza Bakmadan Kaçtığınızı Da Biliyoruz Galiba Yine Arkanıza Bakmadan Kaçmayı Göze Almışsanız Buyrun Gelin…

157 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.