Hoşgeldiniz  

KAYAPINAR MHP TEŞKİLATI KORUYAN’A EMANET

admin | 24 Ocak 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

MHP Batman İl yönetimi Merkez ve il kongrelerinin ardından, beldelere de atamalar yapmaya başladı.

5 ilçe, merkez ve il kongrelerinin ardından Gercüş Kayapınar Belde Başkanlığına önceki Belediye Başkanı İsmail Koruyan’ın atamasını gerçekleştirdi. Mazbatasını MHP Batman İl Başkanı Kerem Demir ve Merkez ilçe Başkanı Muhammed Arif Çetin’in elinden alan Başkan İsmail Koruyan, kendisine güvenenleri mahcup etmeyeceğini söyledi.

“HİZMET ADAMLARIYLA ÇALIŞIYORUZ”

MHP Teşkilatı olarak, Batman’da yeni bir dönem ve hizmet alanında heyecan yaratmaya başladıklarını belirten İl Başkanı Kerem Demir, atamalarda işi sıkı tuttuklarını ve doğru isimlerle yolu çıktıklarını söyledi. Başkan Kerem Demir; “Hizmet adamlarıyla çalışıyoruz. Amacımız bu alanda yeniliklere imza atmaktır. Merkez İlçe Başkanı Muhammed Arif Çetin ise ; Bütün başkanlarımız büyük bir özveri ile çalışacak. Kayapınar Belde Başkanımız Sayın İsmail Koruyan’ın başarılı hizmetlere imza atacağından şüphemiz yok. Allah yardımcımız olsun.” dedi.

“BU DAVAYA GÖNÜL VERDİK”

Kayapınar Beldesini çok iyi bildiğini ve hizmet etmek adına bu göreve talipli olduğunu belirten Koruyan “Hepimizin ortak gayesi vatanımıza, milletimize, bayrağımıza ve davamıza sahip çıkmaktır. İl başkanıma ve Merkez ilçe başkanıma bana bu onurlu görevi layık gördükleri için teşekkür ederim. Kayapınar Beldesinde güzel hizmetlere hep birlikte imza atacağız” diye konuştu.

111 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.