Hoşgeldiniz  

KAZILAN YOLLARA LOKAL MÜDAHALE

admin | 10 Şubat 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman Belediyesi, kış şartlarına rağmen bozuk yol ve kaldırımlarda lokal çalışma gerçekleştirerek yaya ve araç trafiğinin akışı için çalışmalarını sürdürüyor.

Batman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri bir yandan yollarda asfalt yama çalışması gerçekleştirirken, diğer yandan da bozuk kaldırım ve sokaklarda parke taşı serimi yapıyor.

Bahçelievler Mahallesi 1610 ve 1613. sokakları ile Acetler Kavşağında elektrik, doğalgaz, internet hatları için yapılan alt yapı kazı çalışmalarının ardından asfalt yama serimi gerçekleştiren Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, 1 silindir, 1 mini kepçe, 2 kamyon ve 8 personel ile 90 ton asfalt serimi gerçekleştirerek kazılan yolların trafik akışını engellememesi için büyük çaba sarf ediyor.

Vatandaşlardan gelen taleplere de anında dönüş yapan Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Huzur Mahallesi 544 ile 535 numaralı sokakların kesişim noktasında meydana gelen deformeye müdahalede bulundu. Sokağın deforme olan parke taşlarının söküm çalışmalarına başlayan Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, daha sonra parke taşı serimi gerçekleştirerek sokağı sorunsuz hale getirecek.

202 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.