Hoşgeldiniz  

KILIÇDAROĞLU GÖNÜLLÜLERİ KOORDİNASYON MERKEZİ AÇILDI

admin | 11 Aralık 2022 | Gündem, Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

KILIÇDAROĞLU GÖNÜLLÜLERİ KOORDİNASYON MERKEZİ AÇILDI

Batman Turgut Özal Bulvarı Otel Asko yanında Kemal Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Batman İl Koordinatörlüğü, Kemal Kılıçdaroğlu’nun Başdanışmanı ve Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Koordinatörü Ahmet Nazif Yücel’in katılımıyla açıldı.

Açılışa Başdanışman Yücel’in yanı sıra, CHP Batman eski il başkanı Adnan Yaşar, Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Batman İl Koordinatörü Davut Sevim, Demokrat Parti Batman İl Başkanı Ahmet Güneş, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Açılışta konuşan Kemal Kılıçdaroğlu’nun Başdanışmanı ve Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Koordinatörü Ahmet Nazif Yücel “Kılıçdaroğlu gönüllüleri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanlığı için uğraşan, çaba veren bir ekiptir. Ama bu şu anlama gelmesin. Kemal Kılıçdaroğlu’nun dışında da altılı masada kimin ismi aday olarak çıkarsa bizim oluşturduğumuz bu yapı onun için de çalışmaya devam edecek. Kılıçdaroğlu gönüllüleri parti örgütlerimize yardımcı olmak için Türkiye’de Recep Tayyip Erdoğan’ın kurduğu bu ucube sistemi değiştirmek için sivil insanlardan oluşan bir oluşumdur. Şuan itibariyle Türkiye’de 30 bine yakın üyesi var. Giderek de bu sayı artıyor. 5 aydır çalışmalar devam ediyor. Bugün de burada Batman’da koordinasyon Merkezimizi açtık” dedi.

33 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.