Hoşgeldiniz  

KIRAÇ’TAN EBA DESTEK NOKTALARINA TABLET

admin | 27 Eylül 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman İl Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç’ın katkılarıyla iki ilkokulumuza ve bir ortaokulumuza EBA Destek Noktası kuruldu.

Cahit Zarifoğlu İlkokulu, Sıtkı Abdioğlu İlkokulu ve Petrolkent Ortaokulunda EBA destek noktalarının kurulumu için Batman İl Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç tarafından tablet bağışlandı. Okulları ziyaret eden Batman İl Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç ve İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, kurulan EBA Destek noktalarının öğrencilere hayırlı olmasını dilediler. Yaşanan küresel salgın nedeniyle halen devam eden uzaktan eğitim sürecinde EBA’dan ders çalışma imkânı bulamayan öğrencilere bu imkânı sağlamak amacıyla kurulan EBA Destek Noktaları ile öğrenciler ders çalışma ve canlı derslere katılma imkânı buluyorlar.

Yapılan tablet bağışı için Batman İl Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç’a teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran “Tüm dünyanın olumsuz etkilendiği bu salgın döneminde hediye ettikleri tabletlerle üç tane daha okulumuzda EBA Destek Noktasının açılmasına katkı sağlayan İl Emniyet Müdürümüz Sayın Köroğlu Kıraç’a çocuklarımız adına teşekkür ediyorum” dedi.

179 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.