Hoşgeldiniz  

“KISA SÜREDE BİRÇOK YÜREĞE DOKUNDUK”

admin | 02 Temmuz 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel Haberler A- A+

Kısa adı USED olan ‘Uluslararası Sağlık Eşitliği Derneği’ Genel Başkanı Osman Bağaç, derneğin çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulundu.
Merkezi Batmanda bulunan ancak uluslararası bir marka olma yolunda ilerleyen USED’in kısa zamanda büyük ilgi gördüğünü belirten Genel Başkan Osman Bağaç “Kısa sürede bir çok yüreğe dokunduk, insana yaraşır hayırlı hizmetler için bu yola baş koyduk” dedi.
Daha önce Batman Üniversitesi ile değerli rektörümüzün maddi manevi desteği ile İslam Bilim Tarihi alanında araştırma yapan Prof.Dr. Fuat Sezgin’i anma etkinliği düzenleyerek etkinliğe AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz ve çok sayıda davetliyi Batmana getiren USED, Türkiye genelinde de çok sayıda görüşme ve ziyaretlerle ilgi odağı oldu. İstanbul’da son başbakanımız kıymetli siyaset adamı Binali Yıldırım, AK Parti Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz, çok sayıda milletvekili, İstanbul’un ilçe belediye başkanları, Türkiye’nin seçkin sivil toplum örgütleri, parti yöneticileri ile görüştüklerini belirten USED Genel Başkanı Osman Bağaç “Uluslar arası bir niteliği olan derneğimiz, kısa sürede beklenenden fazla ilgi görmüştür. Batmandan başlayıp ulusal ve hatta uluslar arası alanda hayırlı hizmetler gaye edinmiştir. Bu gaye hedefinde yeryüzünde bir tek mağdur ve muhtaç kalmayıncaya kadar dini, dili, mezhebimi gözetmeksizin her insanın yardımına el uzatmayı hedef kılmıştır, bu hedefimizle farklı etnisiteleri zenginlik gören derneğimiz, sosyal, kültürel, sanat başta olmak üzere hayatın her alanında güzel faaliyetlere de imza atmayı gaye edinmiştir. Ayrıca toplumsal sorunlara da uzak kalmayacağı gibi toplumun ihtiyaç duyduğu her alanda ‘sağına soluna bakmadan ben buradayım’ diyecektir. Derneğimiz Batman’ın bir değeri olarak Batman’ın tanıtımına da katkı sunacağı gibi farklı projelerle yaratanın kutsi addettiği insanlığa her türlü hizmeti yapmayı ulvi görmektedir” dedi. Bu duygu ve düşüncelerle siz değerli basınımızın güzide mensupları aracılığı ile kadirşinaz batman halkına selam ve saygılarımızla.” dedi

142 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.