Hoşgeldiniz  

KİTAP FUARI SONA ERDİ

admin | 08 Kasım 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Bu yıl 4. Düzenlenen Batman Kitap Fuarı büyük ilgiyle sona erdi.

Batman Valiliği yanında düzenlenen fuar ilk günden son güne kadar yoğun bir katılımla gerçekleşti. Her gün 10 bin civarında kişinin ziyaret ettiği fuarda, 127 stantta ve birçok yazar okurlarıyla buluşarak kitaplarını imzaladı.

VALİ ŞAHİN’DEN TİYATRO SEVERLERE MÜJDE

İmza günü etkinliğine katılan kitapseverlere hitaben kısa bir konuşma yapan Vali Şahin, kitap fuarına yoğun ilgi gösteren Batmanlılara teşekkür ederek ”Çok güzel, etkili ve katılımı bol harika bir kitap fuarını kapatıyoruz. Bundan sonra da Batman’da her türlü kültürel etkinliği düzenlemeye devam edeceğiz. Buradan sizlere taahhüt ediyorum; Diyarbakır Devlet Tiyatrolarına gelen bütün oyunları Batman’a getireceğiz. Sanatta sınır koymuyoruz, yeter ki, siz talep edin. Her türlü kültürel etkinlikte biz sizinle beraberiz” diye konuştu.
BATMANLI KİTAPSEVERLERDEN KİTAP FUARINA YOĞUN İLGİ

Batmanlı kitapseverleri kitapla buluşturma noktasında önemli bir konuma gelen Batman Kitap Fuarı’nın son gününde; imza günü etkinliği gerçekleştiren yazarları yüzlerce Batmanlı kitapsever yalnız bırakmadı.
Ziyaret sırasında Vali Şahin’e İl Kültür ve Turizm Müdürü İhsan Aslanlı, Belediye Başkan Yardımcıları; Ali Osman Bilgili ve Adnan Yörük eşlik etti.

41 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.