Hoşgeldiniz  

KIZILAY’DAN 60 AİLEYE İFTAR!

admin | 16 Nisan 2022 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

KIZILAY’DAN 60 AİLEYE İFTAR!

Kızılay Batman şubesi ramazan ayında kendi yemekhanesinde pişirdiği 3 çeşit yemeği her akşam Kızılay gönüllüleri sayesinde yetim ve ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıyor.

Batman Kızılay Şube Başkanı Davut Okçu, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Şirin Temiz ve Kızılay kan merkezi Müdürü Dr. Hakkı İpek ile beraber Kızılay’ın İftarda sıcak yemek gönderdiği ailelerden biri olan Ramazan Acar’ın ailesine misafir olup aile ile iftar yaptılar.

Batman Kızılay Şube başkanı Davut Okçu tarafından Ramazan Acar’a bayramda çocuklarına elbise almak için 500 TL çek verdi.

Batman Kızılay Şube Başkanı Davut Okçu “Ramazan ayının başından beri her akşam 60 aileye sıcak yemek gönderiyoruz. Bu akşamda evine yemek gönderdiğimiz Ramazan Acar’ın evine geldik. Toplam 7 kişilik ailesi var İluh Mahallesinde oturuyor. Sıcak yemek gönderiyoruz onlara onları tanımıyorduk bu akşam geldik misafirleri olduk ve birbirimizi tanıdık durumlarını yerinde gördük onları gördükten sonra anladık ki gönderdiğimiz yemekleri hak ediyorlar ihtiyaçları var.

Kızılay şimdiye kader onlara yardım etmiş inşallah bundan sonrada onlara yardım etmeye devam edeceğiz. Bu akşam ramazan acarın evine misafir olduk aynı sofrada oturduk ve iftarımızı açtık. Evlerinin durumunu gördük çocuklarının durumunu gördük bundan sonrada bu aileye yardımlarımız devam edecek” dedi.

24 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.