Hoşgeldiniz  

KONGRELER 7 MART’TA BAŞLIYOR

admin | 05 Mart 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

AK Parti Batman teşkilatında ilçe kongreleri 7 Mart Cumartesi günü başlıyor.

AK Parti Batman İl Başkanı Av. Akif Gür, 7. olağan kongre sürecinin hafta sonu yapılacak olan Hasankeyf, Gercüş, Beşiri ve Sason kongreleri ile başlayacağını duyurdu.

  1. Olağan kongre süreci kapsamında delege seçimleri, belde başkanlıkları atamalarının büyük oranda tamamlandığını belirten İl Başkanı Gür, 7 Mart’ta başlayacak olan ilçe kongre sürecinin takvime uygun bir şekilde yürütüldüğünü belirtti.

Türkiye için inandığın yolda yürü sloganıyla kongre sürecine girdiklerini anımsatan Başkan Gür, “Mevcut kadrolarımızla beraber bu kutlu davaya gönül vermiş, herhangi bir kademede görev almış olanlardan başlayarak siyasete ve hizmete talip olan herkesi kongre sürecinde aktif olarak katılmaya davet ediyorum. AK Parti olarak bizim kapılarımız sonuna kadar açıktır ve açık kalmaya devam edecektir. Kongre takviminin açıklanmasından sonra başta Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Erkan Kandemir olmak üzere il koordinatörlerimizle birlikte yaptığımız saha çalışmaları, genel merkezimizde yaptığımız çalıştaylar ve istişare toplantılarımızla sadece teşkilatlarımızla değil ak davamıza gönül veren tüm kardeşlerimizi bu sürecin bir parçası haline getirmek için çaba sarf ediyoruz. İnanıyorum ki bu kongre sürecinde bunu başaracağız. Kadim davamız ile milletimize hizmet aracı gördüğümüz siyasetimiz ve onun çatısı olarak kabul ettiğimiz AK Parti olarak kongrelerimizi inşallah inanç, kararlılık ve gayretle tamamlayacağız. İlçe kongrelerimizin startını 7 Mart Cumartesi günü Hasankeyf ve Gercüş 8 Mart Pazar günü Beşiri ve Sason ilçelerimizde vereceğiz. Tüm teşkilat mensuplarımızı ve tüm vatandaşlarımızı kongreye davet ediyorum. İnandığımız bu kutlu dava yolunda, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ülkemiz, milletimiz ve şehrimiz için bundan önce olduğu gibi bundan sonra da gece gündüz demeden durmaksızın birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde çalışmalarımıza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

227 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.