Hoşgeldiniz  

KORONA VİRÜS ALARMI

admin | 13 Mart 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel Haberler A- A+

Batman Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, korona virüsüne karşı aldığı tedbirler kapsamında kent merkezinde umuma açık alanlarda temizlik ve dezenfektan çalışmalarını artırdı.

Korona Virüsüne karşı ülke genelinde başlatılan çalışmaları yakından takip eden Batman Belediyesi, temizlik çalışmalarında ek tedbir alarak gece gündüz umuma açık alanlarda temizlik çalışması yürütüyor.

Vatandaşların yoğunlukla kullandığı toplu taşıma araçlarında genel hijyen çalışması başlatan Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Batman Belediyesi’ne ait tüm saha yerleri ile vatandaşların yoğun olarak kullandığı noktalarda temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Batman genelinde kullanılan tüm toplu taşıma araçlarının yanı sıra otobüs durakları, akıllı bisiklet istasyonlarını ve salgın hastalık oluşturabilecek noktalarda titiz bir şekilde köpüklü su ile yıkama ve dezenfektan çalışması gerçekleştiren ekipler, giydikleri özel kıyafetlerle de kişisel sağlığını koruyarak virüslere karşı tedbirleri elden bırakmıyor.  Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü, vatandaşların yoğun olarak kullandığı alanlarda hijyen çalışması ve ilaçlamanın devam edeceği belirtti.

214 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.