Hoşgeldiniz  

KORUYANIMIZ BİLE YOK…

Halit BEYTÜT | 13 Kasım 2021 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

Millet gerçek manada sıkıntı ve zor koşullar altında bocalayıp dururken onların bu çaresizlik içinde olduklarını görmelerine rağmen kendi ellerimizle oy verip meclise taşıdıklarımız bile bun görmezlikten gelip umursamama gibi bir durum sergilemelerine bir türlü anlam verilemiyor.

Milleti böylesine unutan ve hangi koşullar altında yaşam mücadelesini verdiklerine seyirci kalmalarını be büyük bir vefasızlık örneği sergilediklerine tanık olmak bizleri gerçek anlamda üzüntüye boğuyor.

Hele iktidara mensup milletvekillerinin bu duruma büsbütün seyirci kalmaları ise son derece hayret ve ibretle karşılanacak bir olay olarak hafızalara kazınacaktır.

Her demde ülkedeki vatandasın sıkıntılar ile boğuşmasına rağmen iktidara mensup vekillerin bu durumdaki vatandaşın feryadını abartılı olarak değerlendirenlerin millete karşı nasıl ahde vefasızlık yaptıklarının da bariz bir göstergesi olmaktadır.

Hal böyle iken büyük vaatlerle vatandasın oylarını alıp iktidar olanların millete reva gördükleri bu anlamsız ilgisizlik sanırım millete yapılan en büyük hakarettir diye düşünüyorum.

Milleti koruyup kollayan bir muhalefet olmasına rağmen ne yazıktır ki millet yararına olabilecek en ufak bir önergeyi bile çoğullukta olan iktidar partisi ve onun küçük ortağı milletvekilleri tarafından maalesef ret edilmektedir.

Bulundukları mevki ve makamda kimlerin sayesinde oturduklarını unutanların millete karsı ne denli hıyanet içinde olduklarını da ibret ve şaşkınlıkla izliyoruz.

Bu aziz millet kendisine borçlu olup ta kendilerini unutanları asla unutmayacak ve zamanı gelince yapılan bu vefasızlığa elbette ki sandıklarda gereken yanıtı verecek ve vefasızlığın bedelini ödeyecektir. Bundan kimsenin kuskusu olmasın.

Dileğim gereken yanıtı verebileceğimiz seçim günlerine kavuşmak ve vatandaşa yapılan bu vefasızlığa nasıl gereken yanıtı vermeyi görmektir.

24 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.