Hoşgeldiniz  

KÖY OKULLARINA ZİYARET

admin | 29 Nisan 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel Haberler A- A+

Kozluk İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Toprak, Şube Müdürü Kemal Altuner ve Kozluk İlçe MEM Özel Büro Koordinatörü Mehmet Resul Kara, Geyikli İlkokulu, Yedibölük İlkokulu/Ortaokulu, Yukarı Gümüşörgü İlkokulu, Aşağı Gümüşörgü İlkokulu ve Bölükkonak İlkokulu/Ortaokulunu ziyaret ettiler.

Müdür Toprak, Yedibölük İlkokulu/Ortaokulunda 2023 Eğitim Vizyonu Belgesini istişare etmek üzere öğretmenlerle bir araya geldi. 2023 Eğitim Vizyonu hedeflerine dair sohbet, okul öğretmenlerinin kahvaltı ikramları eşliğinde başlayıp kahve ile son buldu. Müdür Toprak, daha sonra Yedibölük İlkokulu/Ortaokulunda hem okulda yapılan fiziki çalışmaları yerinde inceledi hem de öğrencilerin sınıf içi etkinliklerine katıldı. Müdür Toprak, Yukarı Gümüşörgü İlkokulunda ise okuma saatine katıldı. Köylülerin de ilgi gösterdiği okuma saatinde Toprak, Gümüşörgü köylüleri ile de hasbihâl etti.

Toprak´ın, Aşağı Gümüşörgü İlkokulu ziyaretinden sonra Bölükkonak İlkokulu/Ortaokulu öğretmenleri ile buluşmasıyla ziyaretler sona erdi.

248 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.