Hoşgeldiniz  

KOZLUK MERKEZ ANAOKULUNDA ‘TELAFİDE BEN DE VARIM’ ETKİNLİKLERİ

admin | 09 Temmuz 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

KOZLUK MERKEZ ANAOKULUNDA ‘TELAFİDE BEN DE VARIM’ ETKİNLİKLERİ

‘Telafide Ben de Varım’ eğitim programı kapsamında Kozluk Merkez Anaokulu’nda etkinlik düzenlendi.

Kozluk Merkez Anaokulu bahçesinde düzenlenen etkinliğe İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran’ın eşi Hülya Kurtaran, Milli Eğitim Şube Müdürü Bilgiye Pala ve Anaokulu Müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Hülya Kurtaran ve Şube Müdürü Pala, ‘Telafide Ben de Varım’ programı kapsamında yapılan çalışmalar hakkında Okul Müdürü Naim Kongül’den bilgi aldılar.

‘Telafide Ben de Varım’ eğitim programında minik öğrenciler, birbirinden farklı etkinliklerde doyasıya eğlendiler. Minik öğrencilerle yakından ilgilenen Bayan Kurtaran, öğrencilerle birlikte etkinliklere katıldı.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından okullarda başlatılan ‘Telafide Ben de Varım’ programı, 31 Ağustos’a kadar sürecek. Gönüllülük esasına göre öğrenciler, öğretmenler ve velilere yönelik eğitim faaliyetlerini içeren programda eğitim faaliyetleri; ‘fiziksel‘, ‘sosyal duygusal‘, ‘akademik gelişim‘ ve ‘özel eğitim alanı‘ olmak üzere dört ana temaya uygun planlanacak. Program kapsamında; bilimsel, sosyal, kültürel, sportif eğitim faaliyetleri ve etkinliklerle ilgili ayrıntılara “https://telafidebendevarim.meb.gov.tr” adresinden erişilebilecek.

 

75 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.