Hoşgeldiniz  

KOZLUK’TA DANIŞMA MECLİSİ TOPLANDI

admin | 26 Kasım 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

İlçe parti binasında yapılan toplantıya AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir , İl Başkanı Av. Abdullah Akif Gür ve partililer katıldı.

Danışma Meclisi toplantısında konuşan Milletvekili Özdemir, AK Parti’nin millete sadece hizmet verdiğini belirterek,  Türkiye’nin sağlık ve ulaşımda çağ atladığını söyledi.

AK Parti öncesi Kozluk’ta ameliyat yapabilmenin dahi mümkün olmadığını hatırlatan Özdemir, AK Parti’nin iktidara gelmesiyle sağlıkta büyük bir dönüşümün yaşandığını ifade etti.

Özdemir, “Şuan da sadece Kozluk değil tüm ilçelerimiz de 5 yıldızlı otel kalitesinde, teknik olarak Avrupa’yı sollayacak hastanelerimiz var. Ulaşımda ise bugün Kozluk’ta  yolu asfalt olmayan tek bir yer yok. İmkanlar ölçüsünde vatandaşlarımız ne istiyorsa onu yapma çabası içerisindeyiz” dedi.

Batman halkından  her sorunlarında kendisini cep telefonlarından rahatlıkla aramalarını isteyen Özdemir “Benim telefonum 24 saat açıktır. Eğer o anda cevap veremiyorsam muhakkak geri dönerim. Hiç çekinmeden en ufacık bir derdiniz dahi olsa beni arayabilirsiniz, Sorun ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Önceki dönem belediye başkanımız Veysi Bey zamanında Kozluk’a çok güzel hizmetler yapıldı. Gönül isterdi ki Kozluk’ta belediye hizmetleri devam etsin. Biz bu seçimde Kozluk’u alamadık diye elbette ki Kozluk’u unutmuş veya ihmal edecek değiliz.  Kozluk, her şeyin en güzeline layıktır. Bu tarihe kadar her düzeyde kapsamlı çalışmalar yürüteceğiz. İnşallah dört yıl sonraki seçimlerde milletimizin karşısına kurulduğu günkü heyecanıyla ve artık 22 yılı bulacak tecrübesiyle bambaşka bir AK Parti olarak çıkacağız. Bu amaçla durmayacağız ve yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

214 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.