Hoşgeldiniz  

KOZLUK’TA İLK DERS ZİLİ ÇALDI

admin | 06 Eylül 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Kozluk Kaymakamı Kaymakamı Eyyüp Güngör, Kozluk’ta 2021-2022 Eğitim Öğretim yılının ilk ders zilini çaldı.

Milli Eğitim Bakanlığınca açıklanan karar doğrultusunda örgün ve yaygın tüm resmi ve özel kamu kurum ve kuruluşların-da haftada 5 gün yüz yüze eğitime geçiş startı verildi.

Yeni hizmet binası tamamlanarak eğitim ve öğretim faaliyetine başlanan Atatürk Ortaokulunda düzenlenen programa; Kaymakam Eyyüp Güngör katılarak ilk ders zilini çaldı.

Kaymakam Güngör, İlçe Milli Eğitim Müdürü M. Nezir Sevim, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yunus Demir ve Okul Müdürü Sıddık Aktin eşlik etti.

Kaymakam Güngör “Yaklaşık iki yıldır acı deneyimlerine tanık olduğumuz pandemi süreci ne yazık ki eğitim ve öğretim faaliyetlerini de etkileyerek öğretmen ve öğrencilerimiz eğitim yuvalarından uzak kaldılar. Bu yıl okullarımızın bir daha kapanmaması en büyük temennimizdir. Ümit ediyorum ki salgın tedbirlerine riayet edip aşılarımızı yaptırarak salgına; okullarımızın kapanma fırsatını bir daha tanımayacağız. Bu temenniler ile 2021-2022 Yeni Eğitim Öğretim yılının tüm ülkemizde hayırlı olmasını, öğretmenlerimize kolaylıklar ve öğrencilerimize Allah’tan zihin açıklığı diliyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

 

47 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.