Hoşgeldiniz  

KOZLUK’TA MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

admin | 24 Nisan 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel Haberler A- A+

Kozluk’ta 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinden sonra yeni seçilen il genel meclis üyeleri ve muhtarlarla 2019 yılı Köylerine Hizmet Götürme Birliği (KHGB) olağanüstü meclis toplantısı ve birlik üye seçimi yapıldı.

Kozluk Kaymakamı Osman Bilici başkanlığında, Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıya; Birlik Müdürü Selahattin Aydın, yeni seçilen il genel meclis üyeleri ve birliğe üye 69 köy muhtarı katıldı. Kaymakam Bilici’nin açılış konuşması ile başlayan toplantı, birlik encümenliğine üye seçimi ile devam etti.

Köylere Hizmet Götürme Birliği’nde encümen olarak bir yıl süreyle görev yapacak il genel meclis üyeleri ve üye muhtarlar arasından gizli oy ve açık sayım ile yapılan seçimde; il genel meclis üyelerinden Feremez Tosunpınar ve Ayhan Akın, birliğe üye muhtarlardan Samanyolu Köyü Muhtarı Cevdet Avcı ve Güllüce Köyü Muhtarı Muhittin Serikli birlik encümenliğine seçildi. Yapılan toplantı ve seçimin sonunda Kaymakam Bilici; geçen dönem Köylere Hizmet Götürme Birliğinin güzel hizmetlere imza attığını, gelecek dönemde de yine güzel hizmetlerin yapılacağını belirterek, eski üyelere yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ederken yeni üyelere de yapacakları iyi hizmetler için başarılar diledi.

285 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.