Hoşgeldiniz  

KOZLUK’TA ‘POLİS HAFTASI’ YEMEĞİ

admin | 14 Nisan 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel Haberler A- A+

Türk Polis Teşkilatı’nın 174. Kuruluş Yıldönümü ve 10 Nisan Polis Haftası etkinlikleri kapsamında İlçe Emniyet Müdürlüğü’nce yemek programı düzenlendi.

Kozluk Öğretmenevi’nde düzenlenen yemek programına; Kaymakam Osman Bilici ve eşi Filiz Bilici, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Kemal Kaya, Cumhuriyet Savcısı Abdullah Demircan, Hâkime Seray Önadım, İlçe Emniyet Müdürü Hayrullah Altıparmak, İlçe Jandarma Komutanı Selim Kasacı, emniyet teşkilatı mensupları ve eşleri katıldı.

Yemek programında, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin teminatı olan emniyet teşkilatımızın devletimizin de temel kurumlarından biri olduğunu belirten Kaymakam Bilici “174 yıllık köklü bir geçmişe ve geleneğe sahip emniyet teşkilatımız, asayişin sağlanması, kamu düzeninin temini, insan hak ve özgürlüklerinin korunması ile ilgili görev ve sorumluluklarını, toplumun desteğini de almak suretiyle çağdaş bir anlayışla yerine getirmektedir” dedi.

Kaymakam Bilici, konuşmasının devamında; teşkilat mensuplarının adalet, eşitlik, sabır ve hoşgörü çerçevesinde görevlerini yerine getirdiğini, sadece suçluyu yakalamakla değil, suçun önlenmesi noktasında da gece gündüz demeden fedakârca çalıştıklarını ifade ederek ‘’Polis Teşkilatının 174. kuruluş yıl dönümünü ve 10 Nisan Polis Günü’nü kutluyor, aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kahraman gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Görevi başında bulunan tüm polislerimize ve ailelerine de sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum’’ dedi.

251 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.