Hoşgeldiniz  

KURA SONUÇLARI BELLİ OLDU

admin | 27 Eylül 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Toplum Yararına Programlar kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzde çalıştırılmak üzere 292 Güvenlik Görevlisi ve 500 Temizlik Görevlisi noter kurası belirlendi.

İşkur Müdürü Besim Eviz, “Noter listesinde ismi çıkanlardan; Aynı hanede oturan iki kişinin çıkması durumunda biri çalışabilecektir, Kişinin ismi çıkmasına rağmen aktif SGK’lı olduğu tespit edilirse,

Kişinin ismi çıkmasına rağmen İŞKUR cezası olması durumunda Elenecektir. Elenen şahısların yerini noter kurası ile belirlenen yedek katılımcılar sıra numarasına göre asil olarak işe başlatılacaktır. İsmi çıkan veya yedekten yerleşen vatandaşlarımıza İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından mesaj gönderilerek gerekli evraklar istenecek ve görev yerleri belirlenecektir. Özellikle bu pandemi sürecinde eğitim kurumlarımızın hijyenik ve güvenli olması hepimiz için çok önemlidir. Bu nedenle göreve başlayacak katılımcılarımız İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından temizlik, hijyen vb. birçok konuda eğitimler verilecektir. Bu vesile ile tüm katılımcılara ve Milli Eğitim Müdürlüğümüze ve Batmanımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

219 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.